Te 7 lekcji sprawi, że poznasz podstawy gry na gitarze i opanujesz 2 proste utwory

Oto 7-dniowy bezpłatny kurs gitarowy, dzięki któremu  unikniesz dziesiątek, jeśli nie setek błędów, które popełniają początkujący gitarzyści.

Aby zapisać się na kurs wypełnij poniższy formularz - wpisz poniżej swoje imię oraz adres e-mail i kliknij przycisk "Zapisuję się na bezpłatny kurs!".

Czego nauczysz się z 7-dniowego kursu dla początkujących gitarzystów?

Poznasz 7 podstawowych akordów gitarowych - te kilka chwytów wystarczy by zagrać nawet kilkaset różnych utworów!

Poznasz 1 proste bicie gitarowe, które jest najczęściej używanym biciem w wielu znanych utworach

Nauczysz się 2 kultowych Polskich utworów, które zna i chętnie śpiewa przy ognisku prawie każdy Polak

Otrzymasz genialne, a zarazem bardzo proste ćwiczenie, dzięki któremu wyćwiczysz zarówno prawą rękę, by dobrze szarpała struny, jak i lewą by szybko i sprawnie te struny wciskała

Poznasz najpoważniejsze błędy, które popełniają początkujący gitarzyści podczas uderzania w struny

Nauczysz się stroić gitarę, by wydawała poprawne i ładne dźwięki, a także pokażę Ci jaki stroik jest najlepszy do strojenia i czy na taki sprzęt trzeba wydać dużą kwotę


Po zakończeniu tego kursu będziesz gotowy/gotowa by samodzielnie zacząć uczyć się gry na gitarze, poznawać nowe utwory, grać świąteczne kolędy i pastorałki, a przede wszystkim nauczyć się swoich ulubionych utworów i zagrać je na gitarze


Kto powinien skorzystać z kursu?

Jeśli jesteś osobą, która nigdy nie grała na gitarze...

...nauczysz się absolutnych podstaw, które musi znać początkujący gitarzysta.Bez tej wiedzy nie warto nawet zaczynać gry na gitarze!

Dowiesz się jak poprawnie powinny poruszać się obie ręce, a jakich ruchów nie wykonywać. Nauczysz się dobrze wciskać struny i unikniesz wielu błędów, które mogłyby zniszczyć Twoje marzenie o graniu na gitarze.

Niezależnie od Twojego wieku - ta wiedza jest cały czas aktualna i dotyczy każdego, kto zaczyna naukę gry na gitarze.

Jeśli dawniej grałeś/grałaś i chcesz powrócić do muzycznej pasji sprzed lat...

...ten kurs będzie idealnym odświeżeniem dla Twoich palców i umiejętności, które przez lata były nieużywane!

Przypomnisz sobie jak powinny pracować obie ręce, a dzięki ćwiczeniom odzyskasz sprawność i łatwość w graniu na gitarze. 

Wielu moich uczniów to osoby, które mają już po 60 czy 70 lat. Niektórzy nie grali na gitarze przez 20 czy 30 lat, ale jest też rekordzista, który wrócił do gry na gitarze po 50 latach! Ty też dasz radę ;-)


Gwarantuję, że po przerobieniu wszystkich ćwiczeń będziesz w stanie za 7 dni zagrać na gitarze aż 2 proste Polskie utwory


Zobacz przykładową lekcję, jaką możesz spotkać w kursie:

KTO POPROWADZI KURS?

 

Grzegorz Myszor, gitarzysta, twórca kanału JakZagrac.pl, z którego co miesiąc korzysta ok. 40,000 gitarzystów z Polski i polonii na świecie.

Na gitarze gra już ponad 11 lat.Stworzył stronę ChwytyGitarowe.com, dzięki której początkujący gitarzyści mogą poznawać podstawowe akordy. 

Prywatnie wielki fan muzyki filmowej. Jego wielką miłością są góry. Zamierza zdobyć Wielką Koronę Tatr - 14 najwyższych tatrzańskich szczytów (obecnie 2/14). Uwielbia podróże i gdy tylko może czas spędza na najróżniejszych aktywnościach ;-)

Te lekcje obejrzało już ponad 1,300 gitarzystów!

Zapisz się na 7-dniowy BEZPŁATNY kurs gitarowy dla początkujących

Wpisz poniżej swoje imię oraz adres e-mail i kliknij przycisk "Zapisuję się!".